ateş ve su oyunu

HTML 5 yeni formatıyla Ateş ve Su oyunu siz oyun severlerin hizmetine sunulmuştur. Bildiğiniz üzere daha önce flash sürümünden yayınlanan oyunumuz, adobe flash’ın online kanaldan desteği kalkmasından dolayı, oyunlarımızı artık html 5 formatında sunacağız.

Oyun sitemiz ziyaretçilerimizin ateş ve su oyunlarını oynamaları için en iyi hale getirilmiştir. Sitemizdeki birçok oyun ateş ve su maceralarının serileri şeklindedir. Hepside birbirinin devamı niteliğindedir. Oyunlarında labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerini iki arkadaş birlikte yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız görevleri bazen siz bazen de diğer oyuncu arkadaşınız yapmalıdır. İki kişilik en iyi oyunlardan olan ateş ve su oyunları oynanabilirlik ve görüntü kalitesi yönünden de çok iyidir. Aslında sitemizdeki tüm oyunların kalitesi yükseltir. Oyuncuların en iyi oyunları oynamaları için özenle seçilmişlerdir. Ateş ve su oyunlarının tamamı mevcuttur ve yeni çıkan oyunlar oldukça sitemizde güncellemeler yapılmaktadır.

Ünlü oyun serisi  Ateş ve Su ( Fireboy and Watergirl ) oyunundaki birinci oyunda oğlan ve kız orman tapınağına varmaktadır. Yangın çocuğu ve su kızının çıkış yolunu bulmak için farklı seviyelere geçmesi gerekir. Bu iki oyunculu oyun ancak iki oyuncu, tapınaktaki her oda için çözüm bulmak için birlikte çalışırsa tamamlanabilir. ateş suya atlayamaz ve su sıcak lava basamaz; ancak düğmelere basarak ve kapıları hareket ettirerek birbirlerine yardımcı olabilirler. Ateş, Ok tuşları ile  ve su ise W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edilmektedir.

Uzay Oyunları - Galactic War

Aynı zamanda Fireboy and Watergirl oyununa devam etmek isteyen oyuncular aşağıdan bir üst versiyonları olan ateş ve su 1-2-3-4-5 versiyonlarını oynayabilirler.

ateş ve su-2 oynamak için tıklayın

ateş ve su-3 oynamak için tıklayın

ateş ve su-4 oynamak için tıklayın

ateş ve su-5 oynamak için tıklayın

Ateş ve Su Nasıl Oynanır ? Videomuzdan izleyebilirsiniz.

video
play-sharp-fill
Önceki İçerikY kuşağı tüketime aç ama kolay lokma değil
Sonraki İçerikateş ve su 2 oyna

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz