Ateş ve Su

Oyun severlerin macera dünyasında belki de en çok tercih ettikleri ve sevdikleri iki kişilik oyunlar arasında yer alan Ateş ve Su oyunu ile heyecan dolu ve eğlenceli bir oyun macerası sizleri bekliyor.
Oyun dünyasının ünlü müthiş ikilisi ateş ve su bir tapınakta kapalı kalırlar. Tapınakta bulunan ateş ve su kuyuları üzerinden atlamanız gerekecektir. Bunu yaparken ateş çocuğu su kuyusundan atlatmalı, su çocuğu ise ateş kuyusu üzerinden atlatmanız gerekecek. Eğer yanlış bir hamlede bulunursanız oyunu kaybetmiş olacaksınız. Aynı zamanda bu oyunda iki zıt karakterin ilerleyen diğer seviyelerde birbirine olan ihtiyaçları da olacaktır. Bu sebepten dolayı da ateş ve su birbiri ile uyum içerisinde hareket ederek tüm bölümleri beraber geçmeliler. Bu popüler ve eğlenceli Ateş ve Su oyununu oynamak ve beğenmemek neredeyse imkansız!

Arkadaşlarınız ile birlik olarak bu muhteşem oyunun keyfini birlikte çıkarabileceksiniz. Sizde arkadaşlarınız ile oyunda iyi anlaşacağınızı ve bölümleri başarılı bir şekilde geçebileceğinize inanıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin ve bu şahane oyunu hep birlikte oynamaya başlayın! En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan ateş ve su oyununu kaliteli oyunun tek adresi olan sitemizden tek bir tıklama ile kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.
Maceranın ve becerinin bir arada sunulduğu ve ekip işi gerektiren bu muhteşem oyunda hem siz hem arkadaşınız en iyi skoru elde etmelisiniz.

ateş ve su-2 oynamak için tıklayın

ateş ve su-3 oynamak için tıklayın

ateş ve su-4 oynamak için tıklayın

ateş ve su-5 oynamak için tıklayın

Önceki İçerikTeknoloji alışverişlerinde taksit imkanından siz de faydalanın
Sonraki İçerikDijital Pazarlama İle İşletmenizi Büyütün

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz